Oficines municipals

Ajuntament de Marratxí

Carrer Olesa, 66 (Sa Cabaneta).
Telèfon: 971.78.81.00



Àrea d'Urbanisme, Activitats i Cadastre

Carrer Major, 2 (Pòrtol).
Telèfon: 971.60.32.04

urbanisme@marratxi.es

Àrea de Medi Ambient i Neteja Viària

Camí Son Ametler, 5.
Telèfon: 971.60.75.02

mediambient@marratxi.es



Àrea de Vies i Obres, i Serveis Funeraris

Camí Son Ametler, 5.
Telèfon: 971.60.45.62

brigada@marratxi.es

Àrea d'Educació i Serveis Socials

Carrer Balanguera (sa Cabana).

Telèfon: 971.60.70.80 (Educació i Joventut)

Telèfon: 971.79.42.79 (Serveis Socials)

ssocials@marratxi.es

educacio@marratxi.es



Àrea de Joventut

Avda. Antoni Maura, 56. Edifici Erica, 4ª planta (provisional).

Telèfon: 971.60.70.80 (Educació i Joventut)

joventut@marratxi.es

Àrea de Comerç, Indústria i Turisme

Edifici de sa Deixalleria, Polígon de Marratxí.

Telèfon: 971.60.48.06

pie@marratxi.es



Àrea de Cultura, Fires i Festes

Carrer Santa Bàrbara, 9A (Sa Cabaneta).

Telèfon: 971.79.76.24

cultura@marratxi.es

Àrea de Seguretat i Participació Ciutadana

Carrer Olesa, 66 (Sa Cabaneta).
Tel. Seguretat Ciutadana: 971.60.44.08
Tel. Participació Ciutadana: 971.78.81.12

pciutadana@marratxi.es
policia@marratxi.es



Àrea d'Economia, Contractació i Hisenda

Carrer Magdalena Solivelles mestra (Sa Cabaneta).

Telèfon: 971.78.81.00

contractacio@marratxi.es

economia@marratxi.es

Àrea d'Ocupació, Formació i Treball

Carrer Balanguera, s/n (Sa Cabana).
Telèfon: 971.60.14.48

oft@marratxi.es



Àrea de Gent Gran

Carrer Balanguera, s/n (Sa Cabana).
Telèfon: 971.60.48.06

gentgran@marratxi.es

Àrea de Personal i Interior

Carrer Santa Bàrbara, 9B (Sa Cabaneta).

Telèfon: 971.60.34.96

personal@marratxi.es

Aquest texte està disponible en: Español

Ús de Cookies

Aquest lloc web utilitza Cookies perquè vostè tingui la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de la nostra política de cookies, cliqueu l`enllaç per a més informació. ACEPTAR